شناسه 0311016
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 645,000 |
| 50 | الکتروسهیل | 644,000 |
| 100 | الکتروسهیل | 638,000 |
| 300 | فروغ الکترونیک | 686,000 |
| 500 | فروغ الکترونیک | 685,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 645,000 | 639,000 | 635,000 | 626,000 | 620,000 | 614,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 735,000 | 719,000 | 701,000 | 686,000 | 685,000 | 685,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 2 | 1,320,000 | 1,320,000 | 1,310,000 | 1,310,000 | 1,310,000 | 1,310,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 775,000 | 727,000 | 725,000 | 724,000 | 723,000 | 723,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 5 | 661,000 | 644,000 | 638,000 | 637,000 | 636,000 | 636,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۶ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲/۲۲ گرم |
| ارتفاع | 5.08 mm |
| تعداد پایه | 20 |
| تعداد گیت | 8 |
| تعداد ورودی | 1 |
| خانواده آی سی | HC |
| طول | 26.54 mm |
| عرض | 7.62 mm |
| پکیج | PDIP300 |
| عنوان انگلیسی | 74HC245 Octal Bus Transceiver (Bidirectional Buffer) |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 6~2 V |
توضیحات محصول
این آی سی شامل 8 عدد بافر دو طرفه با خروجی سه حالته می باشد. این بافرها در واقع می توانند هم گیرنده و هم فرستنده اطلاعات باشند.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













