شناسه 0311057
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 580,000 |
| 50 | میعاد الکترونیک | 622,000 |
| 100 | میعاد الکترونیک | 613,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 580,000 | 579,000 | 577,000 | 575,000 | 572,000 | 570,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 637,000 | 622,000 | 613,000 | 606,000 | 593,000 | 593,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۹۴ گرم |
| جریان خروجی | 25 mA |
| طول | 19.3 mm |
| عرض | 6.4 mm |
| پارت نامبر | SN74HC74N |
| تعداد پایه | 14 |
| پکیج | PDIP-14 |
| تعداد ورودی | 2 |
| حداکثر فرکانس کلاک | 36 MHz |
| تعداد خروجی | 2 |
| نوع تریگر | Positive Edge |
| عنوان انگلیسی | SN74HC74N Dual D-Type Flip-Flop IC |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 6~2 V |
توضیحات محصول
این آی سی شامل دو عدد فلیپ فلاپ D با ورودی های Set و Reset است.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















