شناسه 0311097
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 1,300,000 |
| 25 | الکترونیک صالح | 2,360,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,300,000 | 1,300,000 | 1,290,000 | 1,280,000 | 1,270,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 2,540,000 | 2,360,000 | 2,360,000 | 2,360,000 | 2,360,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت 7407 | دانلود |
| وزن | ۰/۹۹ گرم |
| ارتفاع | 5.08 mm |
| تعداد پایه | 16 |
| حداکثر فرکانس کلاک | 50 MHz |
| طول | 19.69 mm |
| عرض | 7.62 mm |
| پکیج | PDIP300 |
| نوع | 12-Stage Ripple Carry Binary Counter |
| عنوان انگلیسی | 7407 Hex Buffer / Driver (Open‑Collector) IC |
| محدوده دمای کاری | -40~70 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










