تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 237,000 |
| 50 | سامان الکترونیک | 304,000 |
| 100 | سامان الکترونیک | 296,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 237,000 | 236,000 | 235,000 | 232,000 | 229,000 | 227,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 334,000 | 304,000 | 296,000 | 295,000 | 295,000 | 292,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۸۲ گرم |
| توان خروجی | 24 W |
| پارت نامبر | DK124 |
| تعداد پایه | 8 |
| پکیج | DIP-8 |
| نوع | AC/DC Converters |
| عنوان انگلیسی | DK124 Offline Switching Power Supply IC |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 12 V |
| محدوده ولتاژ ورودی | 4.65~5.25 V |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند



























