شناسه 0311907
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 91,600 | 90,600 | 89,600 | 88,400 | 86,900 | 86,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 186,000 | 15,200 | 15,200 | 15,200 | 15,200 | 15,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | 4.7nF 1600V Polyester Film Capacitor 10x22mm |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 4.7 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 1600 V |
| فاصله پایه ها | 20 mm |
| قطر پایه | 1 mm |
| طول | 22 mm |
| عرض | 10 mm |
| ارتفاع | 18 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










