دستهبندی کالاها
بدون نتیجه
- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
شناسه 0311991
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 386,000 | 382,000 | 379,000 | 376,000 | 373,000 | 370,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۵۹ گرم |
| طول | 20 mm |
| عرض | 7 mm |
| ارتفاع | 3.3 mm |
| پارت نامبر | HCF4047BE |
| تعداد پایه | 14 |
| پکیج | DIP-14 |
| نوع | Monostable Multivibrator |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 100 W |
| خانواده آی سی | CMOS |
| عنوان انگلیسی | HCF4047BE Monostable/Astable Multivibrator IC |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 20~3 V |
| محدوده جریان مصرفی | -10~10 mA |
کالاهای مشابه

آی سی مولتی ویبراتور SMD SN74LVC1G123
مولتی ویبراتور
با امکان تامین

آی سی مولتی ویبراتور MHB4047 کپی
مولتی ویبراتور
با امکان تامین

آی سی مولتی ویبراتور 74LS123
مولتی ویبراتور
با امکان تامین

آی سی مولتی ویبراتور MC14528
مولتی ویبراتور
با امکان تامین
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

سوکت 14 پین
سوکت
موجود
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد











