شناسه 0314012
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 3,400 | 3,390 | 3,350 | 3,330 | 3,300 | 3,250 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترومود | 2 | 9,800 | 8,950 | 8,090 | 7,340 | 6,850 | 6,290 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۴۲ گرم |
| نوع پیچ | استاندارد |
| طول پیچ | 5 mm |
| قطر پیچ | 3 mm |
| قطر سر پیچ | 5 mm |
| شکل سر پیچ | استوانه گرد چهار سو |
| عنوان انگلیسی | Spacer Screw M3×5 |
توضیحات محصول

خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















