شناسه 0315027
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 517,000 | 514,000 | 514,000 | 513,000 | 513,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| رهام | 3 | 493,000 | 479,000 | 471,000 | 466,000 | 456,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت HT9032D | دانلود |
| وزن | ۳/۲۵ گرم |
| ارتفاع | 1.35 mm |
| طول | 4.8 mm |
| عرض | 5.8 mm |
| پکیج | SOIC |
| تعداد پایه | 8 |
| نوع | Caller ID |
| عنوان انگلیسی | HT9032D Melody / Tone Generator IC SMD (Clone) |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 5.5~3.5 V |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
آی سی HT9032D یک آی سی مخصوص کالر آیدی بوده که دارای مدار تشخیص زنگ نیز می باشد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







