شناسه 0315081
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | نوژان الکترونیک | 26,100,000 |
| 5 | نوژان الکترونیک | 25,500,000 |
| 10 | نوژان الکترونیک | 25,200,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| نوژان الکترونیک | 3 | 26,100,000 | 25,500,000 | 25,200,000 | 25,200,000 | 24,700,000 | 24,100,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سپنتا | 3 | 32,700,000 | 32,700,000 | 32,600,000 | 32,600,000 | 32,600,000 | 32,600,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۸۲ گرم |
| پارت نامبر | XCF02SVOG20C |
| نوع | FPGA - Configuration Memory |
| نوع حافظه برنامه | EEPROM |
| تعداد پایه | 20 |
| پکیج | TSSOP-20 |
| فرکانس | 50 MHz |
| سری میکرو پروسسور | Virtex-II Pro |
| عنوان انگلیسی | XCF02SVOG20C FPGA Configuration PROM IC |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 3.6~3 V |





