شناسه 0318016
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 249,000 |
| 50 | الکترونیک یاران | 218,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 213,000 |
| 300 | الکترونیک یاران | 210,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 206,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 249,000 | 240,000 | 239,000 | 237,000 | 236,000 | 235,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 230,000 | 218,000 | 213,000 | 210,000 | 210,000 | 206,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 311,000 | 303,000 | 300,000 | 299,000 | 299,000 | 299,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 456,000 | 443,000 | 443,000 | 443,000 | 443,000 | 443,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۲۴ گرم |
| پارت نامبر | ULN2803APG |
| تعداد پایه | 18 |
| پکیج | DIP18-P-300 |
| تعداد کانال | 8 |
| نوع | 8ch Darlington Sink Driver |
| مقاومت ورودی | 2.7 kΩ |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 760 mW |
| عنوان انگلیسی | ULN2803APG Darlington Driver Array IC (Clone) |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
| محدوده ولتاژ ورودی | 0~30 V |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 50 V |
| حداکثر جریان خروجی | 500 mA |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









