شناسه 0320128
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 740,000 | 733,000 | 726,000 | 719,000 | 712,000 | 705,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فراگ | 2 | 743,000 | 724,000 | 720,000 | 719,000 | 719,000 | 718,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۲ گرم |
| پارت نامبر | CD4013 |
| تعداد پایه | 8 |
| پکیج | PDIP |
| نوع | D-type flip flop |
| تعداد گیت | 2 |
| تعداد ورودی | 8 |
| حداکثر فرکانس کلاک | 15.5 MHz |
| تعداد خروجی | 4 |
| نوع تریگر | edge triggered |
| عنوان انگلیسی | CD4013 Dual D-Type Flip-Flop IC |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 15~3 V |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











