شناسه 0320129
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,630,000 | 1,620,000 | 1,600,000 | 1,590,000 | 1,570,000 | 1,560,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سپنتا | 6 | 2,230,000 | 2,210,000 | 2,200,000 | 2,200,000 | 2,200,000 | 2,200,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱ گرم |
| پارت نامبر | W25Q16JVSSIQ |
| تعداد پایه | 8 |
| پکیج | SOIC-8-208mil |
| نوع | NOR |
| نوع رابط | SPI |
| سایز حافظه | 16 Mb |
| حداکثر فرکانس کلاک | 266 MHz |
| کد SMD | W25Q16JVSIQ |
| عنوان انگلیسی | W25Q16JVSSIQ SPI NOR Flash Memory IC (SMD) |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 3.6~2.7 V |
| نوع حافظه | FLASH |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











