تغذیه سوئیچینگ فلزی 12 ولت 12.5 آمپر MeanWell LRS-150-12
اشتراک‌گذاری
شناسه 1401117
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
بهترین فروشنده
فروشگاه این کالا را با حداقل سفارش عدد موجود دارد.
تامین کسری از 3 روز کاری
ناموجود با امکان تامین
سلامت فیزیکی و فنی کالا
۳۸,۴۰۰,۰۰۰
قیمت بهتری سراغ دارید؟ ثبت قیمت کمتر
نام فروشنده داخلی ۱+ عدد ۵+ عدد ۱۰+ عدد ۲۵+ عدد ۵۰+ عدد ۱۰۰+ عدد ویژگی‌ها
مستندات فنی
عنوان مقدار
وزن ۱۵۰۰ گرم
نوع کف خواب
تعداد خروجی 2
مدل LRS-150-12
طول 159 mm
عرض 97 mm
ارتفاع 30 mm
عنوان انگلیسی Mean Well LRS‑150‑12 12V 12.5A Metal Switching Power Supply
محدوده ولتاژ خروجی 12 V
حداکثر جریان خروجی 12.5 A
محدوده ولتاژ ورودی 110~220 V