شناسه 1506018
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 268,000 |
| 50 | مشهد الکترونیک | 269,000 |
| 100 | مشهد الکترونیک | 263,000 |
| 300 | مشهد الکترونیک | 259,000 |
| 500 | مشهد الکترونیک | 256,000 |
| 1,000 | مشهد الکترونیک | 251,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 268,000 | 265,000 | 263,000 | 261,000 | 259,000 | 257,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 277,000 | 269,000 | 263,000 | 259,000 | 256,000 | 251,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 3 | 309,000 | 300,000 | 297,000 | 297,000 | 296,000 | 296,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۵ گرم |
| نوع کانکتور | PIN HEADER |
| نوع اتصال | نری |
| تعداد پین | 80 |
| تعداد ردیف | 2 |
| فاصله پین ها | 2.54 mm |
| زاویه نصب | صاف |
| نوع نصب | Through hole |
| قطر پایه | 0.7 mm |
| رنگ | مشکی |
| عنوان انگلیسی | Pin Header 2×40 Straight Male 21mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








