تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 20,000 | 19,900 | 19,800 | 19,700 | 19,600 | 19,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترومود | 2 | 42,300 | 41,000 | 38,700 | 35,100 | 35,100 | 35,100 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۳ گرم |
| عرض | 5.8 mm |
| تعداد پین | 3 |
| فاصله پین ها | 2.54 mm |
| قطر پایه | 0.6 mm |
| نوع اتصال | نری |
| طول | 7.7 mm |
| زاویه نصب | صاف |
| عنوان انگلیسی | 3‑Pin Straight Male Connector |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














