شناسه 1509113
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 44,900 |
| 100 | روبوایکیو | 35,900 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 36,000 | 35,900 | 35,800 | 35,700 | 35,600 | 35,500 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| ماژول شاپ | 2 | 45,000 | 39,400 | 38,700 | 38,300 | 38,200 | 38,200 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 44,900 | 44,900 | 44,900 | 44,900 | 44,900 | 44,900 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۷۵ گرم |
| عرض | 13.75 mm |
| ارتفاع | 11 mm |
| تعداد پین | 6 |
| فاصله پین ها | 4 mm |
| نوع | کانکتور پاور |
| طول | 24.5 mm |
| عنوان انگلیسی | 6‑Pin Locking Female Power Connector |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













