تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 130,000 |
| 100 | نورا الکترونیک | 142,000 |
| 500 | نورا الکترونیک | 141,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 130,000 | 130,000 | 129,000 | 129,000 | 128,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نورا الکترونیک | 2 | 147,000 | 142,000 | 141,000 | 140,000 | 140,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲/۲۵ گرم |
| نوع کانکتور | PH |
| نوع اتصال | مادگی |
| تعداد پین | 2 |
| فاصله پین ها | 2 mm |
| زاویه نصب | صاف |
| رنگ | سفید |
| طول | 5.5 mm |
| عرض | 4 mm |
| ارتفاع | 6.7 mm |
| عنوان انگلیسی | PH 2‑Pin Female Connector with Wires 2.0mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










