تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 4,840,000 | 4,800,000 | 4,760,000 | 4,730,000 | 4,680,000 | 4,640,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| امین | 3 | 4,970,000 | 4,830,000 | 4,710,000 | 4,590,000 | 4,460,000 | 4,350,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 4,330,000 | 4,310,000 | 4,310,000 | 4,300,000 | 4,300,000 | 4,300,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۷ گرم |
| نوع پورت | USB Type-A |
| نوع نمایشگر | OLED |
| طول | 72 mm |
| ارتفاع | 13.5 mm |
| عرض | 23 mm |
| نوع | تستر USB |
| عنوان انگلیسی | USB Charger Doctor Voltage / Current / Capacity Tester with OLED Display |
| محدوده ولتاژ DC قابل اندازه گیری | 4~20 V |
| محدوده جریان DC قابل اندازه گیری | 0~3 A |
| حداکثر ولتاژ تغذیه | 5 V |
توضیحات محصول
مشخصات فنی:
- دامنه ولتاژ: 4 الی 20 ولت
- دامنه جریان: 0 الی 3 آمپر
- محدوده توان: 0 الی 150 وات
- دقت اندازه گیری: 1%
- محدوده ظرفیت قابل اندازه گیری: 0 الی 99,999 میلی آمپر ساعت
- پشتیبانی از ورودی USB نری
- پشتیبانی از خروجی USB مادگی
- ابعاد: 72x23x13.5 میلی متر
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


















