تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,810,000 | 2,780,000 | 2,760,000 | 2,740,000 | 2,720,000 | 2,700,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| ماژول شاپ | 4 | 1,790,000 | 1,710,000 | 1,650,000 | 1,590,000 | 1,530,000 | 1,470,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۵ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۷/۳ گرم |
| نوع | ولت متر |
| نوع خروجی | دیجیتال |
| ارتفاع کاراکتر | 0.56 in |
| رنگ | قرمز |
| طول | 49 mm |
| عرض | 29 mm |
| ارتفاع | 17 mm |
| طول نمایشگر | 45 mm |
| عرض نمایشگر | 25.5 mm |
| عنوان انگلیسی | AC Panel Voltmeter 70–500V, 0.56" Red Display |
| محدوده ولتاژ AC قابل اندازه گیری | 70~500 V |
| محدوده دمای کاری | -10~70 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















