شناسه 1604026
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بهامد | 1 | 79,000 | 78,000 | 78,000 | 78,000 | 78,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| پرتیکان الکترونیک | 3 | 130,000 | 128,000 | 128,000 | 128,000 | 128,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲/۷۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1000uF 16V Aluminum Electrolytic Capacitor TYCON |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 1000 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 20 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 16 V |
| فاصله پایه ها | 4.8 mm |
| قطر پایه | 0.6 mm |
| قطر | 10 mm |
| ارتفاع | 17 mm |
| حداکثر دمای کاری | 105 °C |
| برند | تایکون |
توضیحات محصول
این خازن با طول عمر 6000 ساعت، امپدانس پایین و قابلیت تحمل ریپل بالا، عملکردی پایدار و قابل اعتماد را در مدارهای الکترونیکی تضمین میکند.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














