شناسه 1702015
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 1,400,000 |
| 25 | الکترو پردازش | 1,820,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,400,000 | 1,390,000 | 1,380,000 | 1,370,000 | 1,360,000 | 1,350,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترو پردازش | 1 | 1,820,000 | 1,820,000 | 1,820,000 | 1,820,000 | 1,820,000 | 1,820,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۴۹/۹۶ گرم |
| طول | 80 mm |
| عرض | 80 mm |
| ارتفاع | 24.9 mm |
| جریان مصرفی | 0.16 A |
| ولتاژ | 12 V |
| عنوان انگلیسی | 12V Brushless Cooling Fan 80×80 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















