شناسه 1802511
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| امین | 2 | 4,170,000 | 4,160,000 | 4,150,000 | 4,150,000 | 4,150,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 8,780,000 | 8,780,000 | 8,780,000 | 8,780,000 | 8,780,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۹/۵ گرم |
| عرض | 30 mm |
| ارتفاع | 17 mm |
| تعداد پین | 3 |
| نوع | مادگی |
| طول | 80 mm |
| زاویه نصب | صاف |
| عنوان انگلیسی | PSU Cable Female Connector for Crypto Miner |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












