تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 72,100 | 71,800 | 71,500 | 71,200 | 70,900 | 70,700 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۲۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | 22nF 630V MKP Film Capacitor KEMET (Italy) |
| نوع خازن | MKP |
| ظرفیت خازن | 22 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 5 % |
| کشور سازنده | ایتالیا |
| حداکثر ولتاژ DC | 630 V |
| فاصله پایه ها | 15 mm |
| قطر پایه | 0.8 mm |
| طول | 17 mm |
| عرض | 5 mm |
| ارتفاع | 11 mm |
| اصالت | اصل (Original) |
| برند | KEMET Corporation |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







