شناسه 1806115
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 2,000,000 |
| 25 | نوژان الکترونیک | 2,690,000 |
| 50 | نوژان الکترونیک | 2,680,000 |
| 100 | نوژان الکترونیک | 2,670,000 |
| 300 | نوژان الکترونیک | 2,660,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,000,000 | 1,980,000 | 1,960,000 | 1,940,000 | 1,920,000 | 1,900,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک تبری | 1 | 3,700,000 | 3,600,000 | 3,600,000 | 3,600,000 | 3,600,000 | 3,600,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| نوژان الکترونیک | 6 | 2,760,000 | 2,690,000 | 2,680,000 | 2,670,000 | 2,660,000 | 2,660,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۵۲/۱۹ گرم |
| طول | 125 mm |
| نوع | کف چین |
| طول دسته | 95 mm |
| طول فک | 30 mm |
| عنوان انگلیسی | Flush Cutter PLATO 170 |
| برند | PLATO |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















