شناسه 3302228
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 73,200 | 69,300 | 65,500 | 59,900 | 59,600 | 59,400 | سلامت فیزیکی کالا | |
| کورش پارتز | 3 | 75,000 | 55,000 | 55,000 | 55,000 | 55,000 | 55,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 8.2 Ohm 3 W Resistor |
| توان | 3 W |
| پکیج | Axial |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 8.2 Ω |
توضیحات محصول
مقاومت
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







