شناسه 3302244
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 5,000 | 4,970 | 4,950 | 4,920 | 4,900 | 4,850 | سلامت فیزیکی کالا | |
| کورش پارتز | 3 | 13,000 | 10,000 | 10,000 | 10,000 | 10,000 | 10,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 82 Ohm 1/2W 5% Resistor |
| توان | 0.5 W |
| پکیج | Axial |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 5 % |
| مقدار مقاومت | 82 Ω |
توضیحات محصول
توان: 0.5 وات
مقدار تلرانس: %5
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







