شناسه 3302468
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | نوژان الکترونیک | 32,700 |
| 500 | نوژان الکترونیک | 32,000 |
| 1,000 | نوژان الکترونیک | 30,000 |
| 5,000 | نوژان الکترونیک | 28,400 |
| 10,000 | نوژان الکترونیک | 28,300 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| نوژان الکترونیک | 3 | 38,200 | 32,700 | 32,000 | 30,000 | 28,400 | 28,300 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 53,500 | 47,400 | 44,800 | 44,400 | 44,300 | 44,300 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۰/۰۲ گرم |
| نوع ترمیستور | NTC |
| مقاومت در 25C | 10 kΩ |
| فرمت پایه | SMD |
| توان نامی | 200 mW |
| تلرانس مقاومت | 1 % |
| تعداد پایه | 2 |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| ارتفاع | .85 mm |
| عنوان انگلیسی | 10kΩ NTC Thermistor SMD 0805 |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












