شناسه 0306102
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 154,000 |
| 50 | نورا الکترونیک | 155,000 |
| 100 | میعاد الکترونیک | 187,000 |
| 300 | میعاد الکترونیک | 186,000 |
| 500 | میعاد الکترونیک | 184,000 |
| 1,000 | میعاد الکترونیک | 181,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 154,000 | 153,000 | 152,000 | 151,000 | 150,000 | 149,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 200,000 | 192,000 | 187,000 | 186,000 | 184,000 | 181,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 202,000 | 194,000 | 191,000 | 190,000 | 190,000 | 190,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 3 | 169,000 | 155,000 | 151,000 | 150,000 | 150,000 | 150,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۹ گرم |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-220 |
| نوع خروجی | Fixed |
| تعداد خروجی | 1 |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | Linear Voltage Regulators |
| نوع پلاریته | Positive |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | 7812 – Linear Voltage Regulator – 12V – TO-220 (Copy) |
| محدوده دمای کاری | 0~150 °C |
| محدوده ولتاژ ورودی | 14~35 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 11.5~12.5 V |
| حداکثر جریان خروجی | 1.5 A |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











