شناسه 0309057
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 100,000 |
| 100 | روبوایکیو | 99,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 109,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 106,000 |
| 5,000 | الکترومود | 234,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 100,000 | 99,000 | 98,000 | 97,000 | 96,000 | 95,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 119,000 | 112,000 | 109,000 | 106,000 | 106,000 | 106,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 230,000 | 212,000 | 211,000 | 209,000 | 209,000 | 209,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 274,000 | 234,000 | 234,000 | 234,000 | 234,000 | 234,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 187,000 | 187,000 | 187,000 | 187,000 | 187,000 | 187,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| LM324 | دانلود |
| وزن | ۰/۹۹ گرم |
| نوع | Low power quad operational amplifiers |
| طول | 19.69 mm |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 30~3 V |
| حداکثر جریان خروجی | 40 mA |
| حداکثر جریان مصرفی | 3 mA |
| عنوان انگلیسی | LM324N Quad Operational Amplifier |
| ارتفاع | 4.95 mm |
| عرض | 7.11 mm |
| CMRR | 80 dB |
| تعداد تقویت کننده | 4 |
| Slew Rate | 0.4 V/us |
| پهنای باند | 1.3 MHz |
| بهره | 100 dB |
| جریان بایاس ورودی | 20 nA |
| حداکثر آفست ورودی | 7 mV |
| تعداد پایه | 14 |
| پکیج | DIP14 |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









