تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 84,000 |
| 100 | جور الکترونیک | 67,000 |
| 500 | جور الکترونیک | 64,900 |
| 1,000 | جور الکترونیک | 63,900 |
| 5,000 | جور الکترونیک | 62,400 |
| 10,000 | جور الکترونیک | 61,200 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 109,000 | 109,000 | 107,000 | 106,000 | 106,000 | 104,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 72,500 | 67,000 | 64,900 | 63,900 | 62,400 | 61,200 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 89,900 | 84,300 | 83,600 | 83,200 | 83,200 | 83,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 84,000 | 84,000 | 84,000 | 84,000 | 84,000 | 84,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| ULN2003 | دانلود |
| وزن | ۰/۲۲ گرم |
| ارتفاع | 5.1 mm |
| طول | 19.25 mm |
| عرض | 7.62 mm |
| پکیج | SO-16 |
| تعداد پایه | 16 |
| تعداد کانال | 7 |
| عنوان انگلیسی | ULN2003 Darlington Driver Array IC SMD (Clone) |
| محدوده دمای کاری | 20~85 °C |
| حداکثر ولتاژ تغذیه | 5 V |
| محدوده ولتاژ ورودی | 15~30 V |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 50 V |
| حداکثر جریان خروجی | 500 mA |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














