دستهبندی کالاها
بدون نتیجه
- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
شناسه 0101035
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 16,000,000 | 15,900,000 | 15,800,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۸۶/۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 6V 150RPM GA25 DC Gear Motor |
| قطر گیربکس | 25 mm |
| جنس شافت | فلزی |
| نوع گیربکس | ساده |
| جهت چرخش | CW/CCW |
| تعداد شافت | 1 |
| جنس گیربکس | فلزی |
| ارتفاع گیربکس | 21 mm |
| قطر موتور | 24 mm |
| مدل | GA25YN370 |
| طول موتور | 31 mm |
| طول شافت | 11 mm |
| قطر شافت | 4 mm |
| جریان بی باری | 50 mA |
| ولتاژ تغذیه | 6 V |
| توان خروجی | 3.5 W |
| دور خروجی | 150 RPM |
| نوع موتور | DC گیربکس دار |
توضیحات محصول
توجه : اعداد جدول تقریبی هستند.
این موتور گیربکس با ولتاژ 6 ولت در حالت بهینه کار میکند . در صورتیکه ولتاژ کمتر از 6 ولت استفاده کنید دور خروجی و توان و نهایتا گشتاور تولیدی موتور کاهش میابد . از طرفی در صورتیکه برای این موتور از ولتاژهای بیشتری استفاده کنید ممکن است به دورها و یا گشتاورهای بالاتر دسترسی یابید ولی مطمئنا عمر موتور بسیار کوتاه تر شده و سریعتر از بین میرود.
وجود گیربکس بر سر راه موتور باعث شده که بتوان به گشتاور بیشتری دست پیدا کرد . با توجه به اینکه چرخدنده های فلزی با یکدیگر درگیر هستند روغن کاری چرخدنده هم از سرو صدای گیربکس میکاهد و هم اینکه روانتر کار میکند.ولتاژ ورودی موتور بصورت DC است . موتور دارای 2 پین ورودی است که کنار یکی از پینها رنگ قرمز قرار دارد که پایه + و دیگری پایه - است . با وصل کردن ولتاژ به پایه ها موتور در جهت عقربه های ساعت میچرخد . در صورتیکه جای + و - ورودی پایه ها را عوض کنید جهت چرخش موتور تغییر میکند.
به همین راحتی میتوانید جهت چرخش روبات خود را تغییر دهید و یا روباتتان براحتی دور بزند .
در صورتیکه از دورهای بالاتر موتورها استفاده کنید ربات شما با سرعت بیشتر حرکت میکند و قدرت کمتر و در صورتیکه از موتور دور پایین استفاده کنید ربات شما با سرعت کمتر وبا قدرت بیشتری حرکت میکند . البته موارد دیگری نیز در این امر اهمیت دارد مثل چرخ ربات شما برای انتخاب موتور حتما به ولتاژ و گشتاور و دور موتور دقت کنید.
کالاهای مشابه

موتور گیربکس 6 ولت 150 دور
موتور DC
با امکان تامین
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

موتور گیربکس 12 ولت 400 دور ZGA25
موتور DC
با امکان تامین

موتور گیربکس 12 ولت 500 دور ZGA25RP
موتور DC
با امکان تامین

مهره اسپیسر M3
پیچ و مهره
موجود

پیچ اسپیسر 5*3
پیچ و مهره
موجود
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد



