شناسه 0101519
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 145,000 | 142,000 | 141,000 | 138,000 | 135,000 | 134,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱ گرم |
| پارت نامبر | SS54LB |
| حداکثر ولتاژ موثر | 32 V |
| حداکثر ظرفیت خازن دیود | 800 pF |
| نوع | Schottky Barrier Rectifiers |
| مدل | SS54LB |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 45 V |
| حداکثر جریان مستقیم | 5 A |
| جریان معکوس | 1 mA |
| پکیج | SMB (DO214AA) |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع دیود | Schottky Diodes & Rectifiers |
| عنوان انگلیسی | SMD Schottky Diode SS54LB |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
| حداکثر ولتاژ بایاس مستقیم | 0.45 V |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












