شناسه 0107146
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 900,000 | 890,000 | 880,000 | 870,000 | 860,000 | 850,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲/۲ گرم |
| پارت نامبر | RHRP30120 |
| قطر پایه | 0.8 mm |
| حداکثر توان اتلافی | 125 W |
| نوع | Hyperfast Recovery Diode |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 1200 V |
| حداکثر جریان مستقیم | 60 A |
| جریان معکوس | 1 mA |
| زمان بازیابی معکوس | 85 ns |
| پکیج | TO-220AC |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع دیود | Rectifiers |
| عنوان انگلیسی | Fast Recovery Diode RHRP30120 |
| محدوده دمای کاری | -65~175 °C |
| حداکثر ولتاژ بایاس مستقیم | 3.2 V |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند






