شناسه 0203168
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 3,040 | 3,020 | 2,980 | 2,920 | 2,870 | 2,810 | سلامت فیزیکی کالا | |
| دایا الکترونیک | 7 | 3,000 | 3,000 | 3,000 | 3,000 | 3,000 | 3,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۵۵ گرم |
| نوع پیچ | استاندارد |
| طول پیچ | 8 mm |
| قطر پیچ | 3 mm |
| قطر سر پیچ | 5 mm |
| ضخامت سر پیچ | 2 mm |
| شکل سر پیچ | استوانه گرد چهار سو |
| عنوان انگلیسی | Phillips Screw M3×8 |
توضیحات محصول

خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











