شناسه 0210232
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,840,000 | 1,830,000 | 1,810,000 | 1,800,000 | 1,790,000 | 1,770,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲۸/۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 3V 40RPM Plastic DC Gear Motor (Model 3L20) |
| مدل | 3L20 |
| برند | سایر |
| تعداد شافت | 1 |
| عرض | 21.3 mm |
| طول | 69 mm |
| نوع موتور | DC گیربکس دار |
| جنس شافت | پلاستیکی |
| نوع گیربکس | ساده |
| جهت چرخش | CW/CCW |
| جنس گیربکس | پلاستیکی |
| عرض گیربکس | 22.5 mm |
| طول گیربکس | 36 mm |
| قطر موتور | 20 mm |
| طول موتور | 25 mm |
| طول شافت | 8.8 mm |
| قطر شافت | 5.3 mm |
| ولتاژ تغذیه | 3 V |
| دور خروجی | 40 RPM |
| کشور سازنده | چین |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















