شناسه 0301216
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 42,500 |
| 100 | الکتروسهیل | 33,000 |
| 500 | بهامد | 33,000 |
| 5,000 | جور الکترونیک | 42,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 50,300 | 49,000 | 47,100 | 41,800 | 41,600 | 41,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 45,200 | 44,700 | 44,200 | 42,900 | 42,000 | 42,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 48,500 | 48,500 | 48,500 | 48,500 | 48,500 | 48,500 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 33,000 | 33,000 | 33,000 | 33,000 | 33,000 | 33,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 42,500 | 33,100 | 33,000 | 33,000 | 33,000 | 33,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| مگا الکترونیک | 2 | 56,400 | 51,700 | 51,700 | 51,700 | 51,700 | 51,700 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 42,900 | 42,000 | 42,000 | 42,000 | 42,000 | 42,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۵۸ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100nF 400V Polyester Film Capacitor |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 100 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 400 V |
| فاصله پایه ها | 10.58 mm |
| طول | 11 mm |
| عرض | 5 mm |
| ارتفاع | 9 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










