شناسه 0301250
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 69,000 | 68,500 | 68,000 | 67,500 | 67,000 | 66,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 2 | 86,700 | 81,200 | 80,500 | 80,100 | 80,000 | 80,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 67,400 | 67,000 | 67,000 | 67,000 | 67,000 | 67,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| بهامد | 1 | 67,500 | 66,500 | 66,000 | 66,000 | 66,000 | 66,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترو تک پارت | 3 | 62,000 | 62,000 | 62,000 | 62,000 | 62,000 | 62,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲/۸۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1uF 400V Polyester Film Capacitor |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 1 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 400 V |
| فاصله پایه ها | 20.06 mm |
| طول | 21.06 mm |
| عرض | 5.68 mm |
| ارتفاع | 11.96 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










