شناسه 0301231
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | روبوایکیو | 43,800 |
| 500 | الکتروسهیل | 44,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 44,100 | 43,800 | 43,600 | 43,500 | 43,100 | 42,400 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکتروسهیل | 2 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۳۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100uF 16V SMD Aluminum Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی SMD |
| ظرفیت خازن | 100 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| حداکثر ولتاژ DC | 16 V |
| قطر | 6.5 mm |
| طول | 7.1 mm |
| عرض | 6.6 mm |
| ارتفاع | 6.1 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













