شناسه 0302520
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 7,400 |
| 500 | سامان الکترونیک | 3,400 |
| 1,000 | سامان الکترونیک | 3,020 |
| 5,000 | سامان الکترونیک | 2,940 |
| 10,000 | سامان الکترونیک | 2,910 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 3,550 | 3,530 | 3,500 | 3,470 | 3,450 | 3,420 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 4,350 | 3,400 | 3,020 | 2,940 | 2,910 | 2,910 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فروغ الکترونیک | 2 | 5,580 | 4,620 | 4,240 | 4,160 | 4,130 | 4,130 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 6,100 | 4,840 | 4,420 | 4,340 | 4,320 | 4,310 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک یاران | 3 | 4,790 | 3,830 | 3,280 | 3,030 | 3,010 | 3,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 7,400 | 4,500 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترومود | 2 | 10,100 | 9,390 | 9,030 | 8,790 | 8,200 | 7,720 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۳۲۲۶۶۶۶۷ گرم |
| عنوان انگلیسی | 10 KOhm SMD 1206 Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 10 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









