شناسه 3302491
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | روبوایکیو | 3,710 |
| 1,000 | راوین الکترونیک | 3,500 |
| 5,000 | راوین الکترونیک | 3,420 |
| 10,000 | راوین الکترونیک | 3,400 |
| 20,000 | راوین الکترونیک | 3,390 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 3,750 | 3,710 | 3,680 | 3,640 | 3,600 | 3,550 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 5,820 | 4,860 | 4,260 | 3,960 | 3,930 | 3,930 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| راوین الکترونیک | 3 | 4,840 | 3,880 | 3,500 | 3,420 | 3,400 | 3,390 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 10 KOhm 1% SMD 1206 Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| ارتفاع | 0.6 mm |
| کد SMD | 1002 |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 1 % |
| مقدار مقاومت | 10 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












