تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | روبوایکیو | 4,010 |
| 1,000 | جور الکترونیک | 4,260 |
| 5,000 | جور الکترونیک | 3,960 |
| 10,000 | جور الکترونیک | 3,930 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 4,030 | 4,010 | 3,970 | 3,930 | 3,910 | 3,830 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 5,820 | 4,860 | 4,260 | 3,960 | 3,930 | 3,930 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 5,360 | 4,410 | 3,990 | 3,750 | 3,720 | 3,720 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 6,480 | 5,400 | 4,980 | 4,910 | 4,880 | 4,870 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 2.2 KOhm 1206 SMD Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 0.125 mm |
| عرض | 0.06 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 1 % |
| مقدار مقاومت | 2.2 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













