شناسه 0302152
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,800 | 1,790 | 1,780 | 1,770 | 1,760 | 1,750 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 3,350 | 2,390 | 2,010 | 1,930 | 1,900 | 1,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 4,130 | 3,060 | 2,660 | 2,580 | 2,550 | 2,550 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 5,390 | 5,350 | 4,880 | 4,420 | 4,050 | 3,890 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۳۰۲۱۳۳۳۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 10 KOhm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 10 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














