شناسه 0301312
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 185,000 |
| 50 | سامان الکترونیک | 157,000 |
| 100 | سامان الکترونیک | 152,000 |
| 300 | سامان الکترونیک | 150,000 |
| 500 | سامان الکترونیک | 148,000 |
| 1,000 | سامان الکترونیک | 145,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 185,000 | 179,000 | 177,000 | 176,000 | 173,000 | 172,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 165,000 | 157,000 | 152,000 | 150,000 | 148,000 | 145,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۲۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | 4.7uF 35V Tantalum Capacitor |
| نوع خازن | تانتالیوم |
| ظرفیت خازن | 4.7 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 35 V |
| فاصله پایه ها | 3.4 mm |
| قطر پایه | 0.5 mm |
| قطر | 4.3 mm |
| ارتفاع | 7.3 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















