شناسه 0301350
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 399,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 520,000 | 510,000 | 500,000 | 495,000 | 390,000 | 385,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 466,000 | 461,000 | 452,000 | 452,000 | 442,000 | 442,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 399,000 | 399,000 | 399,000 | 399,000 | 399,000 | 399,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۷/۳۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 47uF 400V Aluminum Electrolytic Capacitor JWCO |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 47 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 400 V |
| فاصله پایه ها | 7.65 mm |
| قطر پایه | 0.85 mm |
| قطر | 16.2 mm |
| ارتفاع | 28.8 mm |
| محدوده دمای کاری | -40~105 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


























