شناسه 3301000
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | نورا الکترونیک | 164,000 |
| 100 | نورا الکترونیک | 153,000 |
| 500 | نورا الکترونیک | 151,000 |
| 1,000 | نورا الکترونیک | 150,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 165,000 | 164,000 | 163,000 | 160,000 | 150,000 | 140,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| غزل الکترونیک | 6 | 211,000 | 186,000 | 180,000 | 175,000 | 171,000 | 171,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 6 | 248,000 | 226,000 | 223,000 | 222,000 | 221,000 | 221,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 6 | 164,000 | 153,000 | 151,000 | 150,000 | 150,000 | 150,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳/۱۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1000uF 35V Aluminum Electrolytic Capacitor JWCO |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 1000 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| پکیج | DIP |
| تلرانس خازن | 20 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 35 V |
| فاصله پایه ها | 5 mm |
| قطر پایه | 0.6 mm |
| قطر | 13 mm |
| ارتفاع | 20.5 mm |
| محدوده دمای کاری | -40~105 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














