شناسه 0301198
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 182,000 | 181,000 | 180,000 | 179,000 | 177,000 | 174,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| رهام | 3 | 272,000 | 263,000 | 260,000 | 260,000 | 259,000 | 259,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۵/۵۲۶۴ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1000uF 50V Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 1000 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| فاصله پایه ها | 5 mm |
| قطر پایه | 0.6 mm |
| قطر | 13.2 mm |
| ارتفاع | 24.8 mm |
| محدوده دمای کاری | -40~105 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















