شناسه 0301247
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 138,000 | 135,000 | 130,000 | 122,000 | 121,000 | 110,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 171,000 | 163,000 | 159,000 | 159,000 | 153,000 | 153,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 3 | 407,000 | 401,000 | 400,000 | 400,000 | 400,000 | 400,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 94,600 | 94,400 | 94,400 | 94,400 | 94,400 | 94,400 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 137,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲/۶۷۵۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 470uF 50V Aluminum Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 470 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| فاصله پایه ها | 5 mm |
| قطر | 10.18 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند





















