شناسه 0301244
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 75,000 | 74,300 | 73,500 | 72,800 | 72,100 | 71,300 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 2 | 112,000 | 112,000 | 112,000 | 112,000 | 112,000 | 112,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 83,400 | 83,300 | 83,000 | 83,000 | 83,000 | 83,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 83,500 | 83,200 | 83,200 | 83,200 | 83,200 | 83,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۹۹۹۸ گرم |
| عنوان انگلیسی | 220uF 50V Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 220 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| فاصله پایه ها | 4.42 mm |
| قطر پایه | 0.56 mm |
| قطر | 10.16 mm |
| ارتفاع | 17.11 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










