شناسه 0301403
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | فیدار الکترونیک | 132,000 |
| 500 | فیدار الکترونیک | 126,000 |
| 1,000 | فیدار الکترونیک | 125,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| فروغ الکترونیک | 2 | 146,000 | 146,000 | 146,000 | 146,000 | 146,000 | 146,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| فیدار الکترونیک | 3 | 135,000 | 132,000 | 126,000 | 125,000 | 124,000 | 124,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۴/۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1uF 275V MKP Film Capacitor |
| نوع خازن | MKP |
| ظرفیت خازن | 1 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 10 % |
| حداکثر ولتاژ AC | 275 V |
| فاصله پایه ها | 21.6 mm |
| قطر پایه | 0.7 mm |
| طول | 26 mm |
| عرض | 8.5 mm |
| ارتفاع | 16 mm |
| کلاس | X2 |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















