شناسه 0301436
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 27,000 | 27,000 | 27,000 | 27,000 | 18,200 | سلامت فیزیکی کالا | |
| امین | 3 | 32,800 | 26,800 | 25,600 | 24,600 | 24,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 26,500 | 26,400 | 25,500 | 25,500 | 25,500 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | 47uF 35V Aluminum Electrolytic Capacitor JWCO |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 47 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 20 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 35 V |
| فاصله پایه ها | 1.9 mm |
| قطر پایه | 0.4 mm |
| قطر | 5 mm |
| ارتفاع | 11 mm |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










